LESTA

Linijų projektavimas

Įranga Jūsų verslui

Viena iš mūsų bendradarbiavimo krypčių – technologinės fasavimo linijos gamyba ir pardavimas. LESTA Industries siūloma technika plačiai pritaikoma pagal individualius kliento poreikius. Parduodamai įrangai suteikiame visapusišką garantinį aptarnavimą.

Fasavimas

Automatinė skysčių fasavimo linija sudaryta iš:

  1. Plokštelinių konvejerių, transportuojančių tuščią ir pripildytą tarą nuo vieno įrenginio prie kito;
  2. Šešių vietų automatinio dozavimo ir išpilstymo įrenginio lakiems cheminiams skysčiams (spiritiniai automobilių langų plovimo, aušinimo skysčiai, autokosmetika ir pan.) į 1, 2, 3, 4 ir 5 L tarą;
  3.  Automatinio kamščiavimo įrenginio, skirto įvairių tipų kamštelių užsukimui ant plastikinės taros;
  4. Dvipusės lipnių etikečių klijavimo mašinos plokščiai ir apvaliai tarai su datos ženklinimo etiketėse funkcija;
  5. Paketų grupiratoriaus pripildytai tarai nuo 1 iki 5 litrų ir paketų svoriui iki 15 kg;
  6. Automatinio pakavimo tunelio, pakuojančio pripildytą tarą į termo susitraukiančią 40-120 mkm storio plėvelę;

Pusiau automatinio padėklų apvyniojimo įrenginio.

Dozavimas

Šešių vietų automatinio dozavimo įrenginys atlieka fasuojamo skysčio tikslų (+ 1%)  kiekio įpylimą į numatytą tarą. Po įpylimo piltuvėlių galuose susikaupę lašai surenkami  specialiu indu  ir subėga į lašų ir persipylimų surinkimo talpą, kuri sumontuota darbo stalo apačioje. Pasibaigus pylimo ciklui, pripildyta tara nustumiama naujos partijos ir juda kamštelių užsukimui, ciklas kartojasi iš naujo automatiškai. Putojančių skysčių dozavimui yra pritaikyti piltuvai panyrantys į skystį ir taip saugantys procesą nuo putų susidarymo. Tas pats dozatorius lengvai pritaikomas plačiam tarų diapazonui, įvairių skysčių asortimentui.

Kamščiavimas

Automatinis kamščiavimo įrenginys susideda iš trijų pagrindinių mechanizmų:

  1. Pripildytos taros stabdymo ir fiksavimo konvejeryje mechanizmas.
  2. Kamštelių orientavimo ir padavimo užsukimui mechanizmas.
  3. Kamštelių paėmimo ir užsukimo mechanizmas.

Visi šie mechanizmai dirba pagal programos griežtai užduotą eiliškumą. Užsukimo procesas prasideda kai konvejeriu judanti tara pasiekia daviklį sumontuotą prie stabdymo cilindrų. Taros kakliukui atsidūrus po sukimo galvute įvykdomas kamščio užsukimas. Tuo tarpu kamštelių orientavimo ir padavimo mechanizmas paruošia eilinį kamštelį užsukimui, o taros stabdymo ir fiksavimo mechanizmas praleidžia užsuktą tarą. Ciklas kartojasi eiliniam indui pasiekus daviklį.

Etiketavimas ir datavimas

Dvipusio etiketavimo mašina skirta rulonuose suvyniotų lipnių etikečių ženklinimui ir jų užklijavimui ant plokščios ir apvalios plastikinės taros ar kitokio iš anksto numatyto paviršiaus, talpoms nuo 1 iki 5 l. Tai automatinis įrenginys, kurį tinkamai suderinus, tiksliai ir patikimai užklijuoja etiketę į reikiamą vietą ant įvairaus sudėtingumo taros paviršiaus. Etikečių ženklinimui pritaikytas standartinis spaudas su greit džiūstančiu specialiu rašalu turi pakankamą, keičiamų datos ženklų skaičių ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Reikia tik saugoti rašalo pagalvėlę nuo išdžiuvimo, todėl baigus darbą, pagalvėlė patalpinama į sandarų indą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.