LESTA

Sektoriai

Šilumą pernešantys skysčiai, šaldymas, oro kondicionavimas Šilumą pernešantys skysčiai, šaldymas, oro kondicionavimas

Šiuolaikiniai pastatai savyje turi sudėtingas šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas. Tokiose sistemose nuolatos cirkuliuoja šilumą pernešantis skystis. Šis skystis turi atitikti jam keliamus reikalavimus, susijusius su šilumos perdavimu ir apsauga nuo korozijos esant aukštai ir žemai temperatūrai. 

Rinktis prekes
Plovyklos ir autoservisai Plovyklos ir autoservisai

Automobilių priežiūros produktų linija skirta tik profesionaliam naudojimui. Šie skysčiai yra didelės koncentracijos ir geresnio efekto, todėl šiuos gaminius paprastai siūlome naudoti automobilių servisams ir plovykloms.

Rinktis prekes
Baseinai ir SPA Baseinai ir SPA

Baseinų vanduo turi būti itin švarus ir higieniškas, todėl būtina pasirūpinti ne tik gerais filtrais, tačiau ir cheminiais skysčiais, kurie pilami į sistemas. Tinkamos priemonės padės ilgą laiką užtikrinti aukštą vandens kokybę, bei palaikyti tinkamą vandens skaidrumą. Taip pat išvengsite su baseinų priežiūra susijusių bėdų bei sumažinsite eksploatacines išlaidas.

Rinktis prekes
Gamybos sektorius Gamybos sektorius

Jau daugiau nei 25 metus vykdome veiklą chemijos srityje ir turime sukaupę didelį žinių bagažą, todėl galime pasiūlyti ne tik kokybiškus produktus, tačiau ir eilę paslaugų susijusių su chemijos pramonę. Galime pasiūlyti produktų maišymą pagal specialiai Jums sukurtas receptūras, išpilstymą, fasavimą, gamybinių linijų projektavimą.

Rinktis prekes
Susisiekite su mumis

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.