LESTA

Prekių grupės

Prekių grupė

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms

Šiuolaikiniai pastatai savyje turi sudėtingas šildymo,  vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas. Tokiose sistemose nuolatos cirkuliuoja aušinimo skystis. Šis skystis turi atitikti jam keliamus reikalavimus, susijusius su šilumos perdavimu ir apsauga nuo korozijos esant aukštai ir žemai temperatūrai. 

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms Rinktis prekes
Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms

Prekių grupė

Maisto ir gėrimų pramonei

Aušinimo skysčiai, naudojami maisto pramonėje, turi ne tik efektyviai išlaikyti tinkamą temperatūrą, tačiau turi būti ir netoksiški. Tai yra svarbi sąlyga, norint užtikrinti, kad išsiliejimai ar netgi nedideli nutekėjimai negalėtų sukelti maisto produktų užteršimo potencialiai pavojingomis medžiagomis. 

Maisto ir gėrimų pramonei Rinktis prekes
Maisto ir gėrimų pramonei

Prekių grupė

Saulės kolektoriams

Saulės kolektoriuose esantis aušinimo skystis turi tinkamai veiktų tiek šaltomis žiemos naktimis, tiek karštą vasaros dieną. Lesta Industries gaminami skysčiai išlieka skystį prie -30° C temperatūros ir neužverda esant 200° C temperatūrai. 
Aušinimo skysčiai saulės kolektoriams yra netoksiški, pagaminti propilenglikolio pagrindu.

Saulės kolektoriams Rinktis prekes
Saulės kolektoriams

Prekių grupė

Geoterminiam šildymui

Šilumos perdavimo skystis, esantis geoterminio šildymo sistemoje, turi užtikrintai veikti prie bet kokių temperatūrų, net ir labai žemų. Skysčio pagrindinė užduotis - šilumą perduoti iš žemės į šilumos siurblį. Taip pat apsaugoti sistemos komponentus nuo korozijos.
Lesta Industries gaminamas šilumos perdavimo skystis yra be glikolio, todėl šis skystis yra netoksiškas ir nesukelia deguonies nutekėjimo. Atitinka visus geriamojo vandens apsaugos įstatymo reikalavimus.

Geoterminiam šildymui Rinktis prekes
Geoterminiam šildymui

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.