LESTA

Aušinimo skysčiai, naudojami maisto pramonėje, turi ne tik efektyviai išlaikyti tinkamą temperatūrą, tačiau turi būti ir netoksiški. Tai yra svarbi sąlyga, norint užtikrinti, kad išsiliejimai ar netgi nedideli nutekėjimai negalėtų sukelti maisto produktų užteršimo potencialiai pavojingomis medžiagomis. 

Maisto ir gėrimų pramonei
Maisto ir gėrimų pramonei
LESTA Thermo L LESTA Thermo L

Šilumą pernešantis skystis etilenglikolio pagrindu su ilgalaike korozijos apsauga. Universalus skystis gali būti naudojamas daugelyje..

LESTA Thermo L-eco LESTA Thermo L-eco

Šilumą pernešantis skystis propilenglikolio pagrindu, netoksiškas ir nekenksmingas, naudojamas  šilumos ir auš..

LESTA Thermo GEO LESTA Thermo GEO

Specialus draugiškesnis aplinkai šilumą pernešantis skystis skirtas geoterminei šildymo sistemai, šaldymo sistemoms..

LESTA FROST Special LESTA FROST Special

Netoksiškos, aukštos kokybės, be glikolių šaldymo tirpalas naudojama visų tipų šaldymo įrenginiuose, kuriuose įdiegtas net..

LESTA FROST ECO LESTA FROST ECO

Propilenglikoklio pagrindu ekologiškas su ilgalaike korozijos apsauga aušinimo skystis skirtas maisto ir gėrimų pramonei,  taip pat..

Maisto ir gėrimų pramonė

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.